domů > produkty > Konektory, propojovací kabely > Kruhové konektory > PTG.M0.8GL.LC39G
PTG.M0.8GL.LC39G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit PTG.M0.8GL.LC39G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number PTG.M0.8GL.LC39G
Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number PTG.M0.8GL.LC39G Výrobce LEMO
Popis CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5223 pcs Datový list P Series Catalog
Kategorie Konektory, propojovací kabely napìtí -
Ukončení Solder Cup stínění Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Materiál skeletu Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Série 1P Obal Bulk
Orientace G Provozní teplota -50°C ~ 150°C
Počet poloh 8 Typ montáže Free Hanging (In-Line); Panel Mount
montážní Feature Front and Rear Side Nut Materiál hořlavosti Rating -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vložte materiál Polyetheretherketone (PEEK)
Ochrana proti vniknutí IP50 - Dust Protected Funkce Backshell
upevňovací Type Push-Pull, Detent Lock Detailní popis 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Jmenovitá hodnota proudu 5A Materiál kontaktu -
Kontakt Tloušťka dokončení - Párování - Kontakt Konec - Párování Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Barva Gray
kabel Zahájení 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm) Materiál zadní skořepiny, pokovování Polysulfone (PSU)