SAN.M13.GLA.3G
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SAN.M13.GLA.3G s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | SAN.M13.GLA.3G |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | SAN.M13.GLA.3G | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN PLUG MALE 13POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 5535 pcs | Datový list | SP Series Catalog |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M13 |
| Materiál skeletu | Sulfone | Shell Finish | - |
| Série | SP | Obal | Bulk |
| Orientace | N (Normal) | Provozní teplota | -50°C ~ 170°C |
| Počet poloh | 13 | Typ montáže | Free Hanging (In-Line) |
| montážní Feature | - | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiál hořlavosti Rating | - | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
| Vložte materiál | Polyetheretherketone (PEEK) | Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected |
| Funkce | Backshell | upevňovací Type | Push-Pull |
| Detailní popis | 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup | Jmenovitá hodnota proudu | 4A |
| Materiál kontaktu | - | Kontakt Tloušťka dokončení - Párování | - |
| Kontakt Konec - Párování | Gold | Typ konektoru | Plug, Male Pins |
| Barva | Gray | kabel Zahájení | 0.098" ~ 0.154" (2.50mm ~ 3.90mm) |