XKN.M13.GLLA
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit XKN.M13.GLLA s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | XKN.M13.GLLA |
|---|---|
| Výrobce | LEMO |
| Popis | CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | XKN.M13.GLLA | Výrobce | LEMO |
|---|---|---|---|
| Popis | CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4307 pcs | Datový list | XP Series, Plastic Conn CatalogXKN.M13.GLLA |
| Kategorie | Konektory, propojovací kabely | napìtí | - |
| Ukončení | Solder Cup | stínění | Unshielded |
| Shell Size, MIL | - | Shell Size - Insert | M13 |
| Materiál skeletu | Sulfone | Shell Finish | - |
| Série | XP | Obal | Bulk |
| Ostatní jména | 1124-1291 XKNM13GLLA |
Orientace | N (Normal) |
| Provozní teplota | -50°C ~ 170°C | Počet poloh | 13 |
| Typ montáže | Panel Mount | montážní Feature | Front and Rear Side Nut |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál hořlavosti Rating | - |
| Ochrana proti vniknutí | IP50 - Dust Protected | Funkce | - |
| upevňovací Type | Push-Pull | Detailní popis | 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold |
| Jmenovitá hodnota proudu | 4A | Materiál kontaktu | - |