A17553-080
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit A17553-080 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | A17553-080 |
|---|---|
| Výrobce | Laird Technologies |
| Popis | COOLZORB-400,0.080IN 18X18IN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
Product parameter
| Part Number | A17553-080 | Výrobce | Laird Technologies |
|---|---|---|---|
| Popis | COOLZORB-400,0.080IN 18X18IN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 646 pcs | Datový list | CoolZorb 400 Series |
| Kategorie | RF / IF a RFID | Šířka | 18.000" (457.20mm) |
| Typ | Absorbing Sheet | Tloušťka - Celkově | 0.080" (2.03mm) |
| Tvar | Square | Série | CoolZorb 400 |
| Ostatní jména | 903-1629 | Provozní teplota | -40°C ~ 175°C |
| Materiál | - | Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks |
| Délka | 18.00" (457.200mm) | Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant |