TYS4018680M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TYS4018680M-10 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TYS4018680M-10 |
|---|---|
| Výrobce | Laird Technologies |
| Popis | FIXED IND 68UH 320MA 1 OHM SMD |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 6000 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TYS4018680M-10 | Výrobce | Laird Technologies |
|---|---|---|---|
| Popis | FIXED IND 68UH 320MA 1 OHM SMD | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Kategorie | Induktory, cívky, tlumivky | Typ | - |
| Tolerance | ±20% | Dodavatel zařízení Package | - |
| Velikost / Rozměry | 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) | stínění | Shielded |
| Série | TYS4018 | hodnocení | - |
| Q @ Freq | - | Obal | Tape & Reel (TR) |
| Paket / krabice | Nonstandard | Ostatní jména | 240-2678-2 |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiál - jádro | - |
| Frekvence indukčnosti - test | 100kHz | indukčnost | 68µH |
| Výška - Sedící (Max) | 0.079" (2.00mm) | Frekvence - Self Resonant | 8.3MHz |
| Detailní popis | 68µH Shielded Inductor 320mA 1 Ohm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 1 Ohm Max |
| Jmenovitá hodnota proudu | 320mA | Proud - Saturace | 470mA |