TEI10-007-ROLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TEI10-007-ROLL s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TEI10-007-ROLL |
|---|---|
| Výrobce | Leader Tech Inc. |
| Popis | THERM PAD 50MX300MM GRAY |
| Stav volného vedení / RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 20 pcs | ||||
Product parameter
| Part Number | TEI10-007-ROLL | Výrobce | Leader Tech Inc. |
|---|---|---|---|
| Popis | THERM PAD 50MX300MM GRAY | Stav volného vedení / RoHS | |
| Dostupné množství | 239 pcs | Datový list | Enclosure Shielding Solutions Catalog |
| Kategorie | Ventilátory, řízení tepla | Používání | - |
| Typ | Pad, Roll | Tloušťka | 0.0071" (0.180mm) |
| tepelný odpor | - | Tepelná vodivost | 1.0 W/m-K |
| Tvar | Rectangular | Série | - |
| Obrys | 50.00m x 300.00mm | Materiál | - |
| Výrobní standardní doba výroby | 4 Weeks | Detailní popis | Thermal Pad Gray 50.00m x 300.00mm Rectangular |