ADC1173CIMTCX/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit ADC1173CIMTCX/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number ADC1173CIMTCX/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC ADC 8BIT 15MSPS 3V 24-TSSOP
(v amerických dolarech)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number ADC1173CIMTCX/NOPB Výrobce N/A
Popis IC ADC 8BIT 15MSPS 3V 24-TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 55363 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply, digitální 2.7 V ~ 3.6 V
Napětí - Supply, analogový 2.7 V ~ 3.6 V Dodavatel zařízení Package 24-TSSOP
Série - Vzorkování (Per Second) 15M
Typové označení External, Internal Poměr - S / H: ADC 1:1
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ostatní jména *ADC1173CIMTCX
*ADC1173CIMTCX/NOPB
ADC1173CIMTCX
ADC1173CIMTCX-ND
ADC1173CIMTCX/NOPB-ND
ADC1173CIMTCXNOPB
Provozní teplota -40°C ~ 75°C