domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM1117DTX-3.3/NOPB
LM1117DTX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM1117DTX-3.3/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM1117DTX-3.3/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3
(v amerických dolarech)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Part Number LM1117DTX-3.3/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 800MA TO252-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 118116 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 1.2V @ 800mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 15V Dodavatel zařízení Package TO-252-3