domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM120H-5.0/NOPB
LM120H-5.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM120H-5.0/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM120H-5.0/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3
(v amerických dolarech)
500 pcs
Product parameter
Part Number LM120H-5.0/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 6652 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) -
Napětí - Výstup (Min / Fix) -5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) -25V Dodavatel zařízení Package TO-39-3
Série - Ochranné funkce Over Temperature
Obal Bulk Paket / krabice TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
PSRR 64dB (120Hz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Negative Ostatní jména *LM120H-5.0/NOPB
LM120H-5.0/NOPB-ND
Provozní teplota -55°C ~ 150°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -5V 1.5A TO-39-3 Aktuální - Quiescent (Iq) 1mA
Current - Výstup 1.5A Ovládací prvky -