LM2576SX-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2576SX-3.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2576SX-3.3
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5316 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM2576SX-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-5 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5316 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 4V
Napětí - vstup (Max) 40V topologie Buck