LM2587T-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2587T-3.3/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2587T-3.3/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO220
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 12360 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
90 pcs
Product parameter
Part Number LM2587T-3.3/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG MULT CONFIG 3.3V 5A TO220 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 12360 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 4V
Napětí - vstup (Max) 40V topologie Boost, Flyback, Forward Converter
synchronní usměrňovač No Dodavatel zařízení Package TO-220-5
Série SIMPLE SWITCHER® Obal Tube
Paket / krabice TO-220-5 Formed Leads Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LM2587T-3.3/NOPB
LM2587T33NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Funkce Step-Up, Step-Up/Step-Down Frekvence - Přepínání 100kHz
Detailní popis Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 5A (Switch) TO-220-5 Formed Leads Current - Výstup 5A (Switch)