LM2608ATL-1.8
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2608ATL-1.8 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2608ATL-1.8
Výrobce N/A
Popis IC REG BCK PROG 0.4A SYNC 10USMD
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 5544 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM2608ATL-1.8 Výrobce N/A
Popis IC REG BCK PROG 0.4A SYNC 10USMD Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 5544 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V, 1.8V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 2.8V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package 10-TµSMD (2.25x2.5)
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 10-WFBGA, DSBGA Typ výstupu Programmable
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména LM2608ATL-1.8TR
Provozní teplota -35°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Funkce Step-Down
Frekvence - Přepínání 610kHz Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Programmable 1.5V, 1.8V 1 Output 400mA 10-WFBGA, DSBGA
Current - Výstup 400mA Číslo základní části LM2608