LM2670S-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2670S-3.3/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2670S-3.3/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
In Stock 27498 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Part Number LM2670S-3.3/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 3.3V 3A TO263-7 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olovo a RoHS
Dostupné množství 27498 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 8V
Napětí - vstup (Max) 40V topologie Buck
synchronní usměrňovač No Dodavatel zařízení Package DDPAK/TO-263-7
Série SIMPLE SWITCHER® Obal Tube
Paket / krabice TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LM2670S-3.3/NOPB
LM2670S33NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 260kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 3A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Current - Výstup 3A