LM2853MH-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2853MH-2.5/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2853MH-2.5/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 2.5V 3A SYNC 14TSSOP
(v amerických dolarech)
1 pcs94 pcs188 pcs564 pcs1034 pcs
Product parameter
Part Number LM2853MH-2.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 2.5V 3A SYNC 14TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31480 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 3V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package 14-HTSSOP
Série SIMPLE SWITCHER® Obal Tube
Paket / krabice 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LM2853MH-2.5/NOPB
LM2853MH25NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 550kHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 2.5V 1 Output 3A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Current - Výstup 3A