domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM2936BM-3.3
LM2936BM-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2936BM-3.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2936BM-3.3
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 6002 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM2936BM-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 6002 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.2V @ 50mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 40V Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Obal Tube Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 60dB (120Hz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 2.5mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 15µA Current - Výstup 50mA