domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LM2937ET-3.3
LM2937ET-3.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM2937ET-3.3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM2937ET-3.3
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3
Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
In Stock 64453 pcs
Referenční cena
(v amerických dolarech)
315 pcs
Product parameter
Part Number LM2937ET-3.3 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 500MA TO220-3 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 64453 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 1V @ 500mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 26V Dodavatel zařízení Package TO-220-3
Série - Ochranné funkce Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Obal Tube Paket / krabice TO-220-3
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Through Hole
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 500mA TO-220-3 Proud - Supply (Max) 125mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 10mA Current - Výstup 500mA