domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - LED ovladače > LM3502SQ-44/NOPB
LM3502SQ-44/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3502SQ-44/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3502SQ-44/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM3502SQ-44/NOPB Výrobce N/A
Popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 16WQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5175 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení (Min) 2.5V
Napětí - Napájení (Max) 5.5V Napětí - Výstup 44V
Typ DC DC Regulator topologie Step-Up (Boost)
Dodavatel zařízení Package 16-WQFN (4x4) Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 16-WFQFN Exposed Pad
Ostatní jména LM3502SQ-44/NOPBTR
LM3502SQ-44NOPB
LM3502SQ-44NOPBTR
LM3502SQ-44NOPBTR-ND
LM3502SQ44NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet výstupů 2 Typ montáže Surface Mount
Vnitřní Switch (y) Yes Frekvence 1MHz
stmívání PWM Detailní popis LED Driver IC 2 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 750mA (Switch) 16-WQFN (4x4)
Aktuální - Výstup / Channel 750mA (Switch) Číslo základní části LM3502