domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - LED ovladače > LM3503ITL-35/NOPB
LM3503ITL-35/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3503ITL-35/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3503ITL-35/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA
(v amerických dolarech)
1 pcs
Product parameter
Part Number LM3503ITL-35/NOPB Výrobce N/A
Popis IC LED DRIVER RGLTR DIM 10DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 26096 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení (Min) 2.5V
Napětí - Napájení (Max) 5.5V Napětí - Výstup 35V