LM3670MF-1.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3670MF-1.5/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3670MF-1.5/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
(v amerických dolarech)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LM3670MF-1.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 125235 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.5V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 2.5V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice SC-74A, SOT-753 Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména LM3670MF-1.5/NOPBTR
LM3670MF15NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet výstupů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 1MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Current - Výstup 350mA