LM3678SD-1.2EV
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3678SD-1.2EV s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LM3678SD-1.2EV |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | BOARD EVAL FOR LM3678SD-1.2 |
| Stav volného vedení / RoHS | Neuplatňuje se / Neuplatňuje se |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LM3678SD-1.2EV | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 1660 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Vývojové desky, sady, programátory | Napětí - Výstup | 0.8V or 1.2V |
| Napětí - Vstup | 2.5 V ~ 5.5 V | Využívány IC / Part | LM3678 |
| dodávané Obsah | Board(s) | Série | - |
| regulátor topologie | Buck | Výstupy a Type | 1, Non-Isolated |
| Ostatní jména | LM3678SD12EV | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Hlavní účel | DC/DC, Step Down | Stav volného vedení / RoHS | Not applicable / Not applicable |
| Frekvence - Přepínání | 3.3MHz | Detailní popis | LM3678 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board |
| Current - Výstup | 1.5A | Type Board | Fully Populated |