LM3691TL-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3691TL-1.2/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3691TL-1.2/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC 6USMD
(v amerických dolarech)
250 pcs500 pcs1250 pcs
Product parameter
Part Number LM3691TL-1.2/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK 1.2V 1A SYNC 6USMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 64624 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.2V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 2.3V
Napětí - vstup (Max) 5.5V topologie Buck