domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - referenční napětí > LM385BYMX-2.5/NOPB
LM385BYMX-2.5/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM385BYMX-2.5/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM385BYMX-2.5/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number LM385BYMX-2.5/NOPB Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 75225 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Vstup - Tolerance ±1.5%
teplotní koeficient 50ppm/°C Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Typové označení Shunt
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Fixed Ostatní jména *LM385BYMX-2.5
*LM385BYMX-2.5/NOPB
LM385BYMX-2.5
LM385BYMX-2.5-ND
LM385BYMX-2.5/NOPBTR
LM385BYMX25NOPB
Provozní teplota 0°C ~ 70°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 120µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 16 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA 8-SOIC
Proud - Supply - Current - Výstup 20mA
Proud - Cathode 20µA Číslo základní části LM385
Související produkty
  • Část#:LM385BYZ/NOPB
  • Výrobci:N/A
  • Popis:IC VREF SHUNT ADJ TO92-3
  • Na skladě:74110
  • Část#:LM385BYMX-1.2
  • Výrobci:N/A
  • Popis:IC VREF SHUNT 1.235V 8SOIC