domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > LM3S101-IQN20-C2
LM3S101-IQN20-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S101-IQN20-C2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3S101-IQN20-C2
Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48LQFP
(v amerických dolarech)
250 pcs
Product parameter
Part Number LM3S101-IQN20-C2 Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 8KB FLASH 48LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20106 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Dodavatel zařízení Package 48-LQFP (7x7) Rychlost 20MHz
Série Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 RAM Size 2K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 8KB (8K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 48-LQFP oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 18
EEPROM Velikost - Detailní popis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 100 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 8KB (8K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7)
datové převodníky - jádro Velikost 32-Bit
core ARM® Cortex®-M3 Připojení Microwire, SPI, SSI, UART/USART
Číslo základní části LM3S101
Související produkty
LM399AH#PBF Image
LM399H#PBF Image
  • Část#:LM399H/NOPB
  • Výrobci:N/A
  • Popis:IC VREF SHUNT 6.95V TO46-4