LM3S301-EGZ20-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S301-EGZ20-C2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | LM3S301-EGZ20-C2 |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 260 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | LM3S301-EGZ20-C2 | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48VQFN | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 20130 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Supply (Vcc / Vdd) | 3 V ~ 3.6 V |
| Dodavatel zařízení Package | 48-VQFN (7x7) | Rychlost | 20MHz |
| Série | Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 | RAM Size | 2K x 8 |
| Typ programu Paměť | FLASH | Program Memory Size | 16KB (16K x 8) |
| Periferní zařízení | Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT | Obal | Tray |
| Paket / krabice | 48-VFQFN Exposed Pad | oscilátor Type | Internal |
| Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TA) | Počet I / O | 33 |
| EEPROM Velikost | - | Detailní popis | ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7) |