domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > LM3S310-IQN25-C2
LM3S310-IQN25-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S310-IQN25-C2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3S310-IQN25-C2
Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP
(v amerických dolarech)
250 pcs
Product parameter
Part Number LM3S310-IQN25-C2 Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 16KB FLASH 48LQFP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 22826 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Dodavatel zařízení Package 48-LQFP (7x7) Rychlost 25MHz
Série Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 RAM Size 4K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 16KB (16K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 48-LQFP Ostatní jména 726-1003
LM3S310-IQN25
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 36 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant EEPROM Velikost -
Detailní popis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 300 Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 16KB (16K x 8) FLASH 48-LQFP (7x7) datové převodníky -