domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > LM3S5P31-IBZ80-C1
LM3S5P31-IBZ80-C1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S5P31-IBZ80-C1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3S5P31-IBZ80-C1
Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM3S5P31-IBZ80-C1 Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 108BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4455 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V
Dodavatel zařízení Package 108-BGA (10x10) Rychlost 80MHz
Série Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 RAM Size 24K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, DMA, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 108-LFBGA oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 67
EEPROM Velikost - Detailní popis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 5000 Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 64KB (64K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)