domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > LM3S800-IGZ50-C2T
LM3S800-IGZ50-C2T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S800-IGZ50-C2T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3S800-IGZ50-C2T
Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48VQFN
(v amerických dolarech)
2000 pcs
Product parameter
Part Number LM3S800-IGZ50-C2T Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 48VQFN Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 29117 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V
Dodavatel zařízení Package 48-VQFN (7x7) Rychlost 50MHz
Série Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 800 RAM Size 8K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 64KB (64K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 48-VFQFN Exposed Pad oscilátor Type Internal
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA) Počet I / O 36
EEPROM Velikost - Detailní popis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 800 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-VQFN (7x7)