domů > produkty > Integrované obvody (IC) > Vestavěné - Mikrokontroléry > LM3S8962-IBZ50-A2
LM3S8962-IBZ50-A2
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM3S8962-IBZ50-A2 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM3S8962-IBZ50-A2
Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA
(v amerických dolarech)
184 pcs
Product parameter
Part Number LM3S8962-IBZ50-A2 Výrobce N/A
Popis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 108BGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4186 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply (Vcc / Vdd) 2.25 V ~ 2.75 V
Dodavatel zařízení Package 108-BGA (10x10) Rychlost 50MHz
Série Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 RAM Size 64K x 8
Typ programu Paměť FLASH Program Memory Size 256KB (256K x 8)
Periferní zařízení Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT Obal Tray
Paket / krabice 108-LFBGA Ostatní jména 726-1167
LM3S8962-IBZ50
oscilátor Type Internal Provozní teplota -40°C ~ 85°C (TA)
Počet I / O 42 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours)
Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
EEPROM Velikost - Detailní popis ARM® Cortex®-M3 Stellaris® ARM® Cortex®-M3S 8000 Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 108-BGA (10x10)