domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - referenční napětí > LM4050CEM3X-2.5
LM4050CEM3X-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM4050CEM3X-2.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM4050CEM3X-2.5
Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LM4050CEM3X-2.5 Výrobce N/A
Popis IC VREF SHUNT 2.5V SOT23-3 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5676 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Vstup - Tolerance ±0.5%
teplotní koeficient 50ppm/°C Dodavatel zařízení Package SOT-23-3
Série - Typové označení Shunt
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Typ výstupu Fixed Ostatní jména *LM4050CEM3X-2.5
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA) Hluk - 10 Hz až 10 kHz 41µVrms
Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz - Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-3 Proud - Supply -
Current - Výstup 15mA Proud - Cathode 65µA