LM53600NQDSXRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LM53600NQDSXRQ1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LM53600NQDSXRQ1
Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number LM53600NQDSXRQ1 Výrobce N/A
Popis IC REG BUCK FIXED 650MA 10WSON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 38996 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V
Napětí - Výstup (Max) - Napětí - vstup (Min) 3.8V
Napětí - vstup (Max) 36V topologie Buck
synchronní usměrňovač Yes Dodavatel zařízení Package 10-WSON (3x3)
Série Automotive, AEC-Q100 Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 10-WFDFN Exposed Pad Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 150°C (TJ)
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 2 (1 Year) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Step-Down Frekvence - Přepínání 2.1MHz
Detailní popis Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 650mA 10-WFDFN Exposed Pad Current - Výstup 650mA