domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP2981IM5X-2.5
LP2981IM5X-2.5
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP2981IM5X-2.5 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP2981IM5X-2.5
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LP2981IM5X-2.5 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4459 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.37V @ 100mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
PSRR 63dB (1kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LP2981IM5X-2.5
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 100mA SOT-23-5
Proud - Supply (Max) 1.7mA Aktuální - Quiescent (Iq) 95µA
Current - Výstup 100mA Ovládací prvky Enable