LP2985IM5X-6.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP2985IM5X-6.1/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP2985IM5X-6.1/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5
(v amerických dolarech)
Get a quote
Product parameter
Part Number LP2985IM5X-6.1/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 6.1V 150MA SOT23-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4306 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.58V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 6.1V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package SOT-23-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice SC-74A, SOT-753
PSRR 45dB (1kHz) Typ výstupu Fixed