LP2988AIMX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP2988AIMX-3.3/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP2988AIMX-3.3/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC
(v amerických dolarech)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Part Number LP2988AIMX-3.3/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 3.3V 200MA 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 59186 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.35V @ 200mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 3.3V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 16V Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 65dB (1kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména *LP2988AIMX-3.3/NOPB
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 200mA 8-SOIC Proud - Supply (Max) 3.7mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA Current - Výstup 200mA