LP3965EMPX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP3965EMPX-1.8/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP3965EMPX-1.8/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5
Product parameter
Part Number LP3965EMPX-1.8/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.8V 1.5A SOT223-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4245 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.55V @ 1.5A
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.8V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 7V Dodavatel zařízení Package SOT-223-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice TO-261-5, TO-261AB
PSRR - Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Provozní teplota -40°C ~ 125°C
Počet regulátorů 1 Typ montáže Surface Mount
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A SOT-223-5 Proud - Supply (Max) 15mA
Aktuální - Quiescent (Iq) 9mA Current - Výstup 1.5A