LP3988ITLX-1.85/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP3988ITLX-1.85/NOPB s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP3988ITLX-1.85/NOPB
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 5DSBGA
Product parameter
Part Number LP3988ITLX-1.85/NOPB Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.85V 150MA 5DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4720 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.15V @ 150mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.85V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 6V Dodavatel zařízení Package 5-DSBGA (1.41x1.08)
Série - Ochranné funkce Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-WFBGA, DSBGA
PSRR 65dB ~ 45dB (1kHz ~ 10kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména LP3988ITLX-1.85
LP3988ITLX-1.85-ND
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 150mA 5-DSBGA (1.41x1.08)
Proud - Supply (Max) 200µA Aktuální - Quiescent (Iq) 120µA
Current - Výstup 150mA Ovládací prvky Enable, Power Good