domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > LP5912Q0.9DRVRQ1
LP5912Q0.9DRVRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit LP5912Q0.9DRVRQ1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number LP5912Q0.9DRVRQ1
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 0.9V 500MA 6WSON
(v amerických dolarech)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs
Product parameter
Part Number LP5912Q0.9DRVRQ1 Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 0.9V 500MA 6WSON Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 119622 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) -
Napětí - Výstup (Min / Fix) 0.9V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 6.5V Dodavatel zařízení Package 6-WSON (2x2)
Série Automotive, AEC-Q100 Ochranné funkce Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 6-WDFN Exposed Pad
PSRR 65dB ~ 40dB (100Hz ~ 100kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-44198-2
Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TJ) Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.9V 500mA 6-WSON (2x2) Proud - Supply (Max) 600µA
Aktuální - Quiescent (Iq) 55µA Current - Výstup 500mA