OPA2132U/2K5E4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit OPA2132U/2K5E4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number OPA2132U/2K5E4
Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number OPA2132U/2K5E4 Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 8MHZ 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16174 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 5 V ~ 36 V, ±2.5 V ~ 18 V
Napětí - Input Offset 250µV Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
rychlost přeběhu 20 V/µs Série -
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu - Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet okruhů 2 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 3 (168 Hours) Výrobní standardní doba výroby 20 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Zisk Bandwidth Product 8MHz
Detailní popis General Purpose Amplifier 2 Circuit 8-SOIC Proud - Supply 4mA
Aktuální - Výstup / Channel 40mA Aktuální - Vstupní klidový 5pA