REG104FA-2.5/500G3
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit REG104FA-2.5/500G3 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | REG104FA-2.5/500G3 |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | REG104FA-2.5/500G3 | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG LIN 2.5V 1A DDPAK/TO263-5 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 4826 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Odpojení napětí (Max) | 0.48V @ 1A |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 2.5V | Napětí - Výstup (Max) | - |