SN74AUC16240DGGR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit SN74AUC16240DGGR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number SN74AUC16240DGGR
Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 2.7 V 48TSSOP
(v amerických dolarech)
2000 pcs6000 pcs
Product parameter
Part Number SN74AUC16240DGGR Výrobce N/A
Popis IC BUFFER INVERT 2.7 V 48TSSOP Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 95362 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Supply 0.8 V ~ 2.7 V
Dodavatel zařízení Package 48-TSSOP Série 74AUC
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width)