TLV27L1CD
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TLV27L1CD s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TLV27L1CD
Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC
(v amerických dolarech)
675 pcs
Product parameter
Part Number TLV27L1CD Výrobce N/A
Popis IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84836 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Napájení, Single / Dual (±) 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V
Napětí - Input Offset 500µV Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
rychlost přeběhu 0.06 V/µs Série -
Obal Tube Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Rail-to-Rail Ostatní jména 296-34467-5
TLV27L1CD-ND
Provozní teplota 0°C ~ 70°C Počet okruhů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 28 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Zisk Bandwidth Product 160kHz Detailní popis General Purpose Amplifier 1 Circuit Rail-to-Rail 8-SOIC