TLV27L1IDG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TLV27L1IDG4 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TLV27L1IDG4 |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 525 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TLV27L1IDG4 | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC OPAMP GP 160KHZ RRO 8SOIC | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 58213 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Napájení, Single / Dual (±) | 2.7 V ~ 16 V, ±1.35 V ~ 8 V |
| Napětí - Input Offset | 500µV | Dodavatel zařízení Package | 8-SOIC |
| rychlost přeběhu | 0.06 V/µs | Série | - |
| Obal | Tube | Paket / krabice | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Typ výstupu | Rail-to-Rail | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C |
| Počet okruhů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní standardní doba výroby | 9 Weeks |
| Stav volného vedení / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Zisk Bandwidth Product | 160kHz |