TMS320C6202GJL250X
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TMS320C6202GJL250X s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TMS320C6202GJL250X |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 40 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TMS320C6202GJL250X | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC FIXED-POINT DSP 352-FCBGA | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 552 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - I / O | 3.30V |
| Napětí - jádro | 1.80V | Typ | Fixed Point |
| Dodavatel zařízení Package | 352-FCBGA (27x27) | Série | TMS320C62x |
| Obal | Tray | Paket / krabice | 352-BBGA, FCBGA Exposed Pad |
| Provozní teplota | 0°C ~ 90°C (TC) | On-Chip RAM | 384kB |
| Non-Volatile Memory | External | Typ montáže | Surface Mount |
| Rozhraní | McBSP | Clock Rate | 250MHz |