TMS32C6713BGDPA200
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TMS32C6713BGDPA200 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TMS32C6713BGDPA200 |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC FLOATING POINT DSP 272-BGA |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 40 pcs | 120 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TMS32C6713BGDPA200 | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Dostupné množství | 3005 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - I / O | 3.30V |
| Napětí - jádro | 1.20V | Typ | Floating Point |
| Dodavatel zařízení Package | 272-BGA (27x27) | Série | TMS320C67x |
| Obal | Tray | Paket / krabice | 272-BBGA |
| Ostatní jména | 296-26871 TMS32C6713BGDPA200-ND |
Provozní teplota | -40°C ~ 105°C (TC) |
| On-Chip RAM | 264kB | Non-Volatile Memory | External |
| Typ montáže | Surface Mount | Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 3 (168 Hours) |
| Rozhraní | Host Interface, I²C, McASP, McBSP | Clock Rate | 200MHz |