TPS3808G18QDBVRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TPS3808G18QDBVRQ1 s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | TPS3808G18QDBVRQ1 |
|---|---|
| Výrobce | N/A |
| Popis | IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
- Parametr produktu
Product parameter
| Part Number | TPS3808G18QDBVRQ1 | Výrobce | N/A |
|---|---|---|---|
| Popis | IC VOLT SUPERVISOR 1.8V SOT23-6 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 78300 pcs | Datový list | |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Práh | 1.67V |
| Typ | Simple Reset/Power-On Reset | Dodavatel zařízení Package | SOT-23-6 |
| Série | Automotive, AEC-Q100 | resetování Prodleva | Adjustable/Selectable |
| resetovat | Active Low | Obal | Original-Reel® |
| Paket / krabice | SOT-23-6 | Výstup | Open Drain or Open Collector |
| Ostatní jména | 296-24272-6 | Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TJ) |