domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > TPS799195YZUR
TPS799195YZUR
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit TPS799195YZUR s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number TPS799195YZUR
Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA
(v amerických dolarech)
3000 pcs
Product parameter
Part Number TPS799195YZUR Výrobce N/A
Popis IC REG LINEAR 1.95V 200MA 5DSBGA Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 148011 pcs Datový list
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.18V @ 200mA
Napětí - Výstup (Min / Fix) 1.95V Napětí - Výstup (Max) -
Napětí - vstup (Max) 6.5V Dodavatel zařízení Package 5-DSBGA (1x1.37)
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-UFBGA, DSBGA
PSRR 70dB ~ 38dB (100Hz ~ 100kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména 296-34927-2
Provozní teplota -40°C ~ 125°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.95V 200mA 5-DSBGA (1x1.37) Aktuální - Quiescent (Iq) 60µA
Current - Výstup 200mA Ovládací prvky Enable