domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - referenční napětí > MAX6133BASA25+
MAX6133BASA25+
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX6133BASA25+ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MAX6133BASA25+
Výrobce Maxim Integrated
Popis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC
(v amerických dolarech)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Part Number MAX6133BASA25+ Výrobce Maxim Integrated
Popis IC VREF SERIES 2.5V 8SOIC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 23151 pcs Datový list MAX6133Part Numbering SystemMAXREFDES15#
Kategorie Integrované obvody (IC) Napětí - Výstup (Min / Fix) 2.5V
Napětí - Vstup 2.7 V ~ 12.6 V Tolerance ±0.08%
teplotní koeficient 10ppm/°C Dodavatel zařízení Package 8-SOIC
Série - Typové označení Series
Obal Tube Paket / krabice 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Typ výstupu Fixed Provozní teplota -40°C ~ 125°C (TA)
Hluk - 10 Hz až 10 kHz 12µVrms Hluk - 0.1 Hz až 10 Hz 16µVp-p
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Series Voltage Reference IC ±0.08% 15mA 8-SOIC Proud - Supply 85µA
Current - Výstup 15mA Číslo základní části MAX6133