MAX6334UR18D3+
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX6334UR18D3+ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX6334UR18D3+ |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Popis | IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAX6334UR18D3+ | Výrobce | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Popis | IC MPU/RESET CIRC 1.80V SOT23-3 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 38622 pcs | Datový list | MAX6332-34 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Práh | 1.8V |
| Typ | Simple Reset/Power-On Reset | Dodavatel zařízení Package | SOT-23-3 |
| Série | - | resetování Prodleva | 100 ms Minimum |
| resetovat | Active Low | Obal | Strip |
| Paket / krabice | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 | Výstup | Open Drain or Open Collector |
| Provozní teplota | -40°C ~ 125°C (TA) | Počet napìtí Sledované | 1 |