MAX6348XR41-T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX6348XR41-T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX6348XR41-T |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Popis | IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-3 |
| Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | Get a quote | ||||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAX6348XR41-T | Výrobce | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Popis | IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-3 | Stav volného vedení / RoHS | Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající |
| Dostupné množství | 5415 pcs | Datový list | MAX6326-28,46-48Part Numbering System |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Napětí - Práh | 100 ms Minimum |
| Napětí - Rozdělení | SC-70-3 | Typ | Simple Reset/Power-On Reset |
| Série | - | Teplota Sensing | 4.1V |
| Stav RoHS | Tape & Reel (TR) | resetování Prodleva | 1 |
| Polarizace | SC-70, SOT-323 | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Počet stacku | Active Low | Typ montáže | Surface Mount |
| Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) | 1 (Unlimited) | Výrobní číslo výrobce | MAX6348XR41-T |
| Rozšířený popis | Supervisor Open Drain or Open Collector Channel SC-70-3 | Popis | IC MPU/RESET CIRC 4.10V SC70-3 |