domů > produkty > Integrované obvody (IC) > PMIC - regulátory napětí - lineární > MAX8510EXK45+T
MAX8510EXK45+T
MAX8510EXK45+T
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX8510EXK45+T s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
Part Number MAX8510EXK45+T
Výrobce Maxim Integrated
Popis IC REG LINEAR 4.5V 120MA SC70-5
(v amerických dolarech)
2500 pcs
Product parameter
Part Number MAX8510EXK45+T Výrobce Maxim Integrated
Popis IC REG LINEAR 4.5V 120MA SC70-5 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 97416 pcs Datový list MAX8510-12Part Numbering System
Kategorie Integrované obvody (IC) Odpojení napětí (Max) 0.12V @ 120mA (Typ)
Napětí - Výstup (Min / Fix) 4.5V Napětí - Výstup (Max) ±5.8V
Napětí - vstup (Max) 6V Dodavatel zařízení Package SC-70-5
Série - Ochranné funkce Over Current, Over Temperature
Obal Tape & Reel (TR) Paket / krabice 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
PSRR 78dB ~ 54dB (1kHz ~ 100kHz) Typ výstupu Fixed
Konfigurace výstupu Positive Ostatní jména MAX8510EXK45+
MAX8510EXK45+T-ND
MAX8510EXK45+TTR
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Počet regulátorů 1
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 120mA SC-70-5 Aktuální - Quiescent (Iq) 90µA
Current - Výstup 120mA Ovládací prvky Enable