MAX8891EXK45+
OMRON AUTOMATION & SAFETYObrázky jsou pouze pro reference.
Viz specifikace produktu pro podrobnosti o produktu.
Koupit MAX8891EXK45+ s důvěrou z Components-World.HK, 1 rok záruka
Požádejte o nabídku
| Part Number | MAX8891EXK45+ |
|---|---|
| Výrobce | Maxim Integrated |
| Popis | IC REG LINEAR 4.5V 150MA SC70-5 |
| Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Referenční cena (v amerických dolarech) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
- Parametr produktu
- Datový list
Product parameter
| Part Number | MAX8891EXK45+ | Výrobce | Maxim Integrated |
|---|---|---|---|
| Popis | IC REG LINEAR 4.5V 150MA SC70-5 | Stav volného vedení / RoHS | Bez olova / V souladu RoHS |
| Dostupné množství | 100362 pcs | Datový list | MAX8891-92 |
| Kategorie | Integrované obvody (IC) | Odpojení napětí (Max) | 0.12V @ 120mA (Typ) |
| Napětí - Výstup (Min / Fix) | 4.5V | Napětí - Výstup (Max) | - |
| Napětí - vstup (Max) | 6V | Dodavatel zařízení Package | SC-70-5 |
| Série | - | Ochranné funkce | Over Current, Over Temperature |
| Obal | Strip | Paket / krabice | 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 |
| PSRR | 65dB (10kHz) | Typ výstupu | Fixed |
| Konfigurace výstupu | Positive | Provozní teplota | -40°C ~ 85°C |
| Počet regulátorů | 1 | Typ montáže | Surface Mount |
| Detailní popis | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.5V 150mA SC-70-5 | Aktuální - Quiescent (Iq) | 40µA |
| Current - Výstup | 150mA | Ovládací prvky | Enable |